Szociális gondozó

Munka

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 órás folyamatos (12 óra/műszak) munkarendben.
Munkavégzés helyszíne: Boldog Gizella Alapítvány- 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.
Az új munkatárs feladatai:

  • lakók gondozása, ápolása
  • a lakók előkészítése a vizsgálatra, kezelésre
  • az ápolási- gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentáció vezetése
  • lakókkal és a hozzátartozókkal történő kommunikáció
  • prevencióban, rehabilitációban team tagjaként való közreműködés

Elvárások:

  • szakirányú végzettség: általános ápoló, szociális gondozó, szociális szakgondozó, szociális segítő végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés
  • számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet)

A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél
  • fényképes szakmai önéletrajz

Juttatások:

  • • közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz ágazati pótlék
  • • törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
  • • munkahelyi meleg étkezés
  • • kedvezményes szállás lehetőség nővérszállón
  • • stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • • részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon
  • A pályázati kiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse Tőkésné Frank Esztert a 06 70 453 0881telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja e-mailben, vagy postai úton.
e-mail cím: vagy
levelezési cím: 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://www.gizella.hu honlapon szerezhet.