Oktatás- és vizsgaszervező munkatárs

Munka

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet új munkatársat keres.

Munkakör: Oktatás- és vizsgaszervező munkatárs
Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet
Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Széll Kálmán tér 3.; 1134 Budapest, Váci út 67.

Az új munkatárs feladatai:
• részvétel képzési, vizsgáztatási programok előkészítésében, lebonyolításában
• tanfolyamok előkészítése, szervezése, lebonyolítása
• tanfolyami dokumentáció kezelése
• a felnőttképzési törvény alapján előírt adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása
• vizsgákon az adminisztratív feladatok ellátása

Legfontosabb elvárások:
• középfokú végzettség
• jó szervezőkészség
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• készség csapatmunkában történő részvételre
• középszintű számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, internet-használat)
• stressztűrő képesség
• fejlett empátia készség
• hajlandóság karitatív munkára

Előny:
• ügyfélszolgálati tapasztalat
• nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat,
• gazdálkodási, pénzkezelési ismeretek,
• felsőfokú végzettség,
• angol vagy német nyelvismeret.

Jelentkezés módja: az e-mail címen, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel.

Kontakt: Mészáros Andrea
Kontakt e-mail:
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Forrás: nonprofit.hu