EDUCA PRINT- állásajánlat

Erdély Munka

Az EDUCA PRINT nemzetközileg működő forgalmazói cég: készségfejlesztő könyveket szerkeszt és forgalmaz, melyek segítségével a gyerekek játszva tanulnak.
Cégünk maga szerkeszti, forgalmazza ezeket a készségfejlesztő könyveket óvodások és általános iskola alsó tagozatos gyerekei számára. Megalakulásunk oka és a cég filozófiája az, hogy a gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlődjenek. Ezért is a termékeinkkel játékos, szórakoztató módon tanulnak.

Feladatok
A kiadványokkal iskolák és óvodák látogatása
Kiadvány bemutatása az intézmények igazgatójánál, valamint az osztályokban
A munkavégzés a lakóhely közelében történik

Elvárások
Kiváló komunikációs készség
Vezetői engedély, vezetési tapasztalat
Saját autó
Szervezési keszségek

Amit ajánlunk
Érdekes, változatos munka
Karrier építési lehetőség
Stabil munka
Heti kifizetés
Egyéb információ a munkáról
Végezhető vállalkozóként, vagy alkalmazottként
A bérezés teljeítményarányos
A kiadványokat a cég előre egyeztetett helyen és időben az értékesítő rendelkezésére bocsátja (nem kell Szlovákiába utazni ezért!)

Önéletrajzzal a címre:

Bővebb információ: +421/948-036-952