Ha már , akkor úgy a mindennapjaink, mint a 8. Ifjúsági Pavilon is: ALAKÚL!
Naná, hogy idén sem marad el az ifjúsági szervezetek programsorozata: találkozunk a 12. Kolozsvári Magyar Napok alatt a Deák Ferenc (Eroilor) utcán. Csak dőlj le egy babazsákba, foglalj helyet egy raklapon, élvezd a színeket, a sátor hangulatát és az előadásokat!
Naná, hogy idén sem marad el az ifjúsági szervezetek programsorozata: találkozunk a 12. Kolozsvári Magyar Napok alatt a Deák Ferenc (Eroilor) utcán. Csak dőlj le egy babazsákba, foglalj helyet egy raklapon, élvezd a színeket, a sátor hangulatát és az előadásokat!
augusztus 19-22.
Program:
Program:
Augusztus 19. – csütörtök
12:00 – 14:00 – Megnyitó
14:00 – 15:00 – Fiatalként, költőként! – Beszélgetés Fancsali Kingával
15:00 – 16:00 – Médiapánik Podcast – közönségtalálkozó – Keszeg Anna, Tordai Beáta és Moldován Zsuzsa, moderál: Kovács Zoltán-Dávid
16:00 – 17:00 – Sose késő! – sikersztorik az egyetem váltásról
17:00 – 19:00 – Beszóló – Oláh Emese, Rácz Levente, Rácz Béla-Gergely, Fugel Edina
19:00 – 22:00 – Best Of ALTER-NATIVE 2019-2020 – filmvetítés
12:00 – 14:00 – Megnyitó
14:00 – 15:00 – Fiatalként, költőként! – Beszélgetés Fancsali Kingával
15:00 – 16:00 – Médiapánik Podcast – közönségtalálkozó – Keszeg Anna, Tordai Beáta és Moldován Zsuzsa, moderál: Kovács Zoltán-Dávid
16:00 – 17:00 – Sose késő! – sikersztorik az egyetem váltásról
17:00 – 19:00 – Beszóló – Oláh Emese, Rácz Levente, Rácz Béla-Gergely, Fugel Edina
19:00 – 22:00 – Best Of ALTER-NATIVE 2019-2020 – filmvetítés
Augusztus 20. – péntek
9:00 – 13:00 – MCC FIK program középiskolásoknak
13:00 – 15:00 – KMDSZ Interaktív Múzeum
15:00 – 17:00 – Érted Talks
17:00 – 18:00 – MAKOSZ szervezet bemutató: Lázár Balázs, Vass Péter
17:00 – 18:00 – Kommenthuszár – Hegedüs Csilla, moderál: Varga-Mihály Márton
19:00 – 21:00 – Slam Poetry Open Mic by Nest
9:00 – 13:00 – MCC FIK program középiskolásoknak
13:00 – 15:00 – KMDSZ Interaktív Múzeum
15:00 – 17:00 – Érted Talks
17:00 – 18:00 – MAKOSZ szervezet bemutató: Lázár Balázs, Vass Péter
17:00 – 18:00 – Kommenthuszár – Hegedüs Csilla, moderál: Varga-Mihály Márton
19:00 – 21:00 – Slam Poetry Open Mic by Nest
Augusztus 21. – szombat
13:00 – 15:00 – Vállalkozói Fórum – Bene László és Parajdi Borbála, moderál: Olcsvári Péter
15:00 – 16:00 – Beszélgetés a „Neked könnyű me’, céged van!” szerzőjével – Rancz Zsolt, moderál: Jancsó Helén
16:00 – 17:00 – FesztiválON – Túléltük 2020-at. Mi lesz ezután?
17:00 – 18:00 – MAKOSZ kerekasztal beszélgetés – Solymosi Zsolt, Vass Péter, moderál: Domokos Ferenc
18:00 – 19:00 – Digitalizáció, mint szükséglet: beszélgetés az A Kártya appról és Felvi.ro projektekről – Hatos Attila, Andacs Zsolt-Levente, moderál: Csenteri András-Gergely
19:00 – 21:00 – KMDT Jam Session
13:00 – 15:00 – Vállalkozói Fórum – Bene László és Parajdi Borbála, moderál: Olcsvári Péter
15:00 – 16:00 – Beszélgetés a „Neked könnyű me’, céged van!” szerzőjével – Rancz Zsolt, moderál: Jancsó Helén
16:00 – 17:00 – FesztiválON – Túléltük 2020-at. Mi lesz ezután?
17:00 – 18:00 – MAKOSZ kerekasztal beszélgetés – Solymosi Zsolt, Vass Péter, moderál: Domokos Ferenc
18:00 – 19:00 – Digitalizáció, mint szükséglet: beszélgetés az A Kártya appról és Felvi.ro projektekről – Hatos Attila, Andacs Zsolt-Levente, moderál: Csenteri András-Gergely
19:00 – 21:00 – KMDT Jam Session
Augusztus 22. – vasárnap
13:00 – 14:00 – Így készíts díjnyertes államvizsga filmet – Farkas Anna – Ágnes, moderál: Örmény Márk-Robert
14:00 – 15:00 -A hibrid oktatás jövője – Digitalizált megoldások a Samsungtól
15:00 – 16:00 – Felolvasószínház: Edward Albee: Zoo story – Nagy-Kopeczky Kristóf és Nagy Gellért
16:00 – 17:00 – Utazzunk ismét együtt: Discover EU-s tapasztalatok – Kovács Zoltán-Dávid, Kerekes Ákos, moderál: Antal Erika
17:00 – 18:00 – Éter Podcast – közönségtalálkozó: Olcsvári Péter és Domokos Ferenc
18:00 – 21:00 – Sapientia EMTE államvizsga filmek vetítése
13:00 – 14:00 – Így készíts díjnyertes államvizsga filmet – Farkas Anna – Ágnes, moderál: Örmény Márk-Robert
14:00 – 15:00 -A hibrid oktatás jövője – Digitalizált megoldások a Samsungtól
15:00 – 16:00 – Felolvasószínház: Edward Albee: Zoo story – Nagy-Kopeczky Kristóf és Nagy Gellért
16:00 – 17:00 – Utazzunk ismét együtt: Discover EU-s tapasztalatok – Kovács Zoltán-Dávid, Kerekes Ákos, moderál: Antal Erika
17:00 – 18:00 – Éter Podcast – közönségtalálkozó: Olcsvári Péter és Domokos Ferenc
18:00 – 21:00 – Sapientia EMTE államvizsga filmek vetítése
Állandó programok:
szatyor és póló festés
Before I die táblák
installációk
20 huszonéves kiállítás
társasjátékozás
limonádézás
művészeti pályázat kiállítás
szatyor és póló festés
Before I die táblák
installációk
20 huszonéves kiállítás
társasjátékozás
limonádézás
művészeti pályázat kiállítás
Természetesen a koronavírus-járvány előírásai az ifjúságra is vonatkoznak, tehát a pavilonban a belépés csak a következőkkel megengedett:
10 napnál régebbi oltási igazolással
72 óránál nem régebbi negatív PCR-teszttel
24 óránál nem régebbi negatív antigén teszttel
a koronavírus-megbetegedésből kigyógyultak esetében minimum 15 nappal korábban kiállított, de 180 napnál nem régebbi igazolással
72 óránál nem régebbi negatív PCR-teszttel
24 óránál nem régebbi negatív antigén teszttel
a koronavírus-megbetegedésből kigyógyultak esetében minimum 15 nappal korábban kiállított, de 180 napnál nem régebbi igazolással