Újabb Pénzidomárok mérettek meg
2017. november 17-19. között tartottuk az idei Pénzidomár pénzügyi és gazdasági vetéledőnket középiskolások számára. Az idei döntőbe a hagyományokhoz híven 16 csapat jutott tovább.
Köszönjük a Petry Hús és Hentesáru családi vállalkozásnak, hogy az idei versenyünk témáját szolgáltatta, különösen Varga-Pál-Petry Zsoltnak, hogy időt és energiát nem sajnálva segített az esettanulmány megírásában és az értékelésben is.
Köszönjük partnereinknek is az önzetlen munkájukat és támogatásukat.
- Magyarország Csíkszeredai Főkonzulátusa
- OTP Bank Románia
A helyezés a következőképpen alakult:
I. helyezett az Eur-Ászok csapata lett (Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium, Székelyudvarhely)
A csapat tagjai:
- Vetésy Andrea
- Apetroae Lucas
- Kiss Mihály
- Mihály Dávid
Vezetőtanár: Lőrincz Edit
II. helyezett a Mica$h csapata lett (Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy)
A csapat tagjai:
- Bakó Bora
- Balogh Gyopár
- Tókos Ágota
- Fazakas Lehel
Vezetőtanár: Incze Éva
III. helyezett a BeatCoins csapata lett (Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium, Székelyudvarhely)
A csapat tagjai:
- Kovács Andrea
- Barabás Levente
- Nagy Szabolcs
- Pap László
Vezetőtanár: Lőrincz Edit
Gratulálunk a nyerteseknek!
Szeretnénk köszönetünket kifejezni azon csapatok számára is, akik résztvettek, de idén nem sikerült helyezést elérniük. Várunk vissza mindenkit jövőre!
- ALFA csapat – Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy (tagok: György Edina, Daczó Orsolya, Sebő Zsolt, Nagy Réka, felkészítette: Incze Éva)
- ALPHA csapat – Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó (tagok: Gödri Tünde Erzsébet, Fazakas Imola, Kövér Esztera Richarda, Iagar Stefania, felkészítette: Pásztori Anna Mária)
- BANKÁSZOK csapat – Baróti Szabó Dávid Technológiai Líceum, Barót (tagok: Nagy Adrienn, Gaál Zelma Anett, Gál Amanda Dorottya, Imets Aletta, felkészítette: Moroianu Réka)
- CREATIVE BUSINESS GIRLS csapat – Berde Áron Közigazgatási és Közgazdasági Szaklíceum, Sepsiszentgyörgy (tagok: Glodeanu Claudia, Belényesi Anita, Rétyi Eszter-Anna, Kovács Brigitta, felkészítette: Gál Emő Csilla)
- FEJLESZTŐK csapat – Elektrómaros Technológiai Liceum, Marosvásárhely (tagok: Bánzai Csaba Roland, Madaras Dániel, Győrffy Lóránd Pál, Székely Csaba, felkészítette: Osváth Ildikó Ágnes)
- HARCIHERCEGNŐK csapat – Elektrómaros Technológiai Liceum, Marosvásárhely (tagok: Karácsoni Krisztina -Izabella, Karácsoni Sarolta – Cristina, Gáspár Haynalka-Csilla, Nyulas Brigitta, felkészítette: Pál Ibolya Edit)
- IT-ASSETS csapat – Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós (tagok: Szász László, Sándor-Rokaly Kata, Balázs Ede, Szabó Kinga, felkészítette: Pop Jenő)
- KÁJONI FARKASAI csapat – Joannes Kájoni Szakközépiskola, Csíkszereda (tagok: Bartis Tibor, Miklós Nóra, Tamás Norbert, Xántus Nikolett, felkészítette: Láposi Dia)
- MONEYMAKERS csapat – Joannes Kájoni Szakközépiskola, Csíkszereda (tagok: Kulcsár Tímea, Szőcs Antal, Simon István, Janovits Andrea, felkészítette: Sükösd Annamária)
- ORION csapat – Berde Áron Közigazgatási és Közgazdasági Szaklíceum, Sepsiszentgyörgy (tagok: Barabás Richárd, Vass Boglárka, Bálint Timea – Noémi, Kertész Beáta, felkészítette: Máthé Ágota)
- PÉNZBONTÓK csapat – Petőfi Sándor Iskolaközpont, Csíkdánfalva (tagok: János Jácinta, Abos Nikoletta-Mária, Kristó Réka, Buzási Bernadett, felkészítette: Péter Zoltán)
- PÉNZÉRTELMEZŐK csapat – Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós (tagok: Kovács Tímea Hajnalka, Batrin Attila-Krisztián, Ferencz Enikő, Ivácson Andrea, felkészítette: Barabás Gyöngyvér)
- SZAKIK csapat – Elektrómaros Technológiai Liceum, Marosvásárhely (tagok: Gidofalvi Krisztina, Sófalvi Beáta Noémi, Vajda Lóránd, Tóth Péter, felkészítette: Osváth Ildikó Ágnes)
Forrás: sapientia.ro