Junior ügyfélmenedzser álláslehetőség

Hírek

Junior ügyfélmenedzser

Jelentkezési határidő: 2016. február 12.

Nemzetközi hátterű reklámügynökség, a társadalmi célú kommunikáció és a fundraising magyarországi specialistája junior ügyfélmenedzsert keres.

Human Dialog Kft.

Nemzetközi hátterű reklámügynökség vagyunk, a társadalmi célú kommunikáció és a fundraising magyarországi specialistája. Ügyfeleink neves alapítványok, egyesületek.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

junior ügyfélmenedzser

Feladatok:

  • részvétel offline és online kommunikációs/forrásteremtési projektek tervezésében és megvalósításában az ügyfélmenedzser irányításával
  • egyes kampányok ütemterveinek kidolgozása
  • a kampányok kivitelezésének szervezése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, együttműködés a back-office részlegekkel
  • határidők szigorú betartása és betartatása
  • statisztikák, elemzések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • szakirányú tudás, tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • stressztűrő képesség
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • képesség közösségben dolgozni
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • analitikus szemléletmód

Előny:

  • nonprofit kommunikációs és ügynökségi tapasztalat
  • érdemi nyelvtudás (angol és/vagy német)

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • magas színvonalú munkakörnyezet
  • vonzó kompenzációs csomag
  • szakmai fejlődés támogatása

Kérjük, fényképes pályázati anyagát (fizetési igénnyel) ide küldje: , tárgy: HD junior account.