Szociális munkatárs

Munka

Munkakör célja: szociális munkatárs

Munkába állás várható ideje: azonnali munkakezdés

Illetmény: megegyezés szerint

Álláshirdetés azonosító: MVK BP/szociális munkatárs

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Feladatok
  • hajléktalanok szociális gondozása Átmeneti Szállón
Elvárások
  • felsőfokú szakirányú végzettség (befejezett)
  • számítástechnikai ismeretek
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Előny
  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat
Mit tartalmazzon a jelentkezés?
  • e-mail címen, szociális munkatárs munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával.
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • szellemi és fizikai cselekvőképesség

Kérjük jelentkezéseden tűntesd fel a hirdetés azonosítóját.

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra
  • a kiválasztott pályázók egykörös személyi beszélgetésen vesznek majd részt
  • A pályázat eredményéről csak az interjúra behívott pályázókat tájékoztatjuk
  • A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy kellő számú-, vagy a meghatározott feltételeknek mindenben megfelelő jelentkező hiányában a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa

KAPCSOLAT E-MAIL CÍM
Mészáros Andrea, személyügyi referens 1051 Budapest, Arany János u. 31.