Recepciós munkatárs

Munka

Jelentkezési határidő: 2019. január 15.

A Buda-környéki Látássérültek Közhasznú Egyesülete budaörsi munkahelyre MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ munkatársat keres 2019. januárjától.

Betöltendő munkakör: recepciós munkatárs

A munkatárs feladata az egyesület masszázs szalonjában recepciós tennivalók ellátása:

  • vendégek fogadása
  • időpont egyeztetés, előjegyzések nyilvántartása
  • pénzkezelés,
  • telefonok, e-mailek kezelése
  • egyéb irodai feladatok ellátása

Alkalmazási feltételek:

  • szakvéleménnyel igazolt megváltozott munkaképesség,
  • adminisztrációs területen szerzett tapasztalat,
  • word, excel jártasság,
  • ápolt külső,
  • jó kommunikációs készség
  • türelem, segítőkészség, udvariasság,
  • csapatmunkára való alkalmasság,
  • nagy előny a jó kedély, pozitív kisugárzás!

Heti munkaidő: 20 óra (előre egyeztetett, változó munkarend)

Fizetés: megállapodás szerint

FONTOS: az önéletrajz mellé csatolni kell a megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumot – NRSZH által kiállított komplex határozatot vagy OOSZI szakvéleményt vagy a fogyatékossági támogatás megítéléséről szóló határozatot!