Projekt munkatársakat keresünk

Munka

Bővül az Egyesek csapata! Ha érdekel a nemzetközi ifjúsági munka, és szeretnél hozzájárulni a fiatalok fejlesztéséhez és közösségek erősödéséhez, nálunk a helyed! Csatlakozz fiatalos, lendületes csapatunkhoz!

Munkatársakat keresünk 3 fő tevékenységi területünkre:
• Nemzetközi önkéntesség
o Rövidtávú önkéntes programok, táborok szervezése Magyarországon, rövid- illetve hosszútávú önkéntesek küldése külföldre, az önkéntesség promotálása
• Ifjúsági munka Magyarországon (nemzetközi önkéntesekkel)
o Hosszútávú önkéntes program Nógrád megyében, nemzetközi önkéntesek fogadásával, fókuszban a hátrányos helyzetű fiatalok és gyerekek. Nemzetközi önkéntesekhez kapcsolódó, kisebb részben a helyi szakmai partnerekhez kötődő feladatok
• Képzések
o Nemzetközi Erasmus+ tréningek, ifjúsági cserék szervezése változatos témákban (pl. önismeret, vezetői készségek, kommunikáció, média eszközök, stb.) Magyarországon és külföldön egyaránt

Feladatok:
• Projektkoordinátor támogatása adminisztratív és praktikus feladatokban
• Kapcsolattartás a nemzetközi önkéntesekkel, résztvevőkkel
• Kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel
• Részvétel és asszisztencia az Egyesek programjain
• Kommunikációs és promóciós feladatok (offline, online)

Téged keresünk, ha:
• Érdeklődsz az ifjúsági munka és nem-formális tanulás iránt
• Angol nyelvtudásod biztos írásban és szóban
• Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség jellemez
• Rugalmas vagy és precíz
• Jó a szervezőkészséged
• Szívesen veszel részt szakmai találkozókon/képzéseken/konferenciákon
• Fontos a személyes, szakmai és szervezeti fejlődés számodra

Előnyt jelent:
• Korábbi tapasztalat nemzetközi közegben
• Tapasztalat (akár résztvevőként) nemzetközi ifjúsági programokon

Amit ajánlunk:
• Teljes munkaidős állás, lehetőség több éves együttműködésre
• Mentorálás, fejlődési és előrelépési lehetőség
• Részvétel változatos nemzetközi projekteken, képzéseken itthon és külföldön
• Munkavégzés helye: Budapest és átlagosan minimum heti 1 nap Nógrád megyében (a nemzetközi ifjúsági munka terén Nógrád megye munkavégzés is megoldható, rendszeres budapesti jelenléttel)
• Lehetőség önálló elképzelések megvalósítására

A jelentkezéshez kérlek töltsd ki a jelentkezési lapot ITT. (jelentkezés határidő: okt. 25.)
Kérdés esetén írj nekünk: Tárgy: “Új munkatárs”

Forrás: nonprofit.hu