Projekt asszisztenst keresünk

Munka

Csapattagot keresünk! Itt a lehetőséged csatlakozni az Egyesekhez, hogy együtt építsük tovább fiatalok közösségeit!

Ha lelkes, pörgős vagy és van tapasztalatod munkaerő kiválasztásban és toborzásban, jelentkezz most!
A feladatod az lesz, hogy pályakezdő fiataloknak segítsd megtalálni és megkapni álmaik állását.

Feladatok:
• Fiatalok munkához jutásának segítése
• Fiatal, pályakezdő munkaerőtoborzás
• Kapcsolattartás a fiatalokkal az álláskereséstől egészen a szerződéskötésig és tovább…
• A projekt és az egyesület láthatóságának biztosítása, eseményeken való megjelenés
• Az projekttel kapcsolatos adminisztráció kezelése a projektkoordinátorral együtt
• A projekthez tartozó adatbázis kezelése a projektkoordinátorral együtt
• Interjúk szervezése és lebonyolítása
• A projektkoordinátor munkájának támogatása

Téged keresünk, ha:
• Fontos számodra, hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon az élet minden területén
• Képes vagy önálló döntéseket hozni és csapatban dolgozni
• Képes vagy egy ügyet és ennek mentén egy projektet és szervezetet képviselni
• Proaktív vagy és rendszerezetten tudsz dolgozni
• Napi feladataidat hosszú távú stratégia mentén végzed
• Képes vagy visszajelzéseket adni és fogadni, és ezek mentén folyamatosan keresed a fejlődési lehetőségeket
• Részmunkaidős állást keresel

Elvárt készségek:
• Jártas vagy munkaerő piaci elhelyezésekben és/vagy szolgáltatás eladásában
• Magabiztosan és asszertíven kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
• Reprezentatívan is meg tudsz jelenni cégek vezetői előtt
• Érted a fiatalok nyelvét, megtalálod velük a közös hangot
• Komolyan érdeklődsz a pályakezdő fiatalok és a munka világának kapcsolata iránt
• Angol és magyar nyelvet magas színvonalon műveled írott és verbális formában egyaránt

Amit kínálunk:
• Tapasztalatszerzés magas presztízsű, nemzetközi projektben
• Folyamatos támogatás lelkes, motivált, elkötelezett fiatal szakemberektől
• Tér és infrastruktúra az önálló- és együtt alkotáshoz
• Gyakorlati tapasztalat társadalmi vállalkozások működéséről és fenntarthatóságról
• Nemzetközi munkakörnyezet, kapcsolatok és közösség
• Fejlődési lehetőség a verseny- és a civilszférában itthon és külföldön egyaránt
• Juttatás: fix havi fizetés, több éves együttműködési lehetőség
• Részmunkaidős állás (napi 4 óra)

Jelentkezés 2018. november 12-ig. A személyes találkozókat a jelentkezések sorrendjében egyeztetjük, ezért érdemes minél előbb jelentkezned.
Küldd el CV-det az email címre, és töltsd ki a jelentkezési lapot! (https://www.surveymonkey.com/r/KMQTYSJ )

Forrás: nonprofit.hu