Pénzügyi munkatárs

Magyarország Munka

Jelentkezési határidő: 2016. október 04.

Daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező Bátor Tábor Alapítvány pénzügyi munkatársat keres teljes munkaidős állásba, határozatlan idejű munkaviszonnyal.

Pozíció: Pénzügyi munkatárs
Munkáltató: Bátor Tábor Alapítvány
Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46-48.
Munkakezdés időpontja: kiválasztás után akár azonnal

Jelentkezési határidő: 2016. október 4.

Munkatárs fő feladatai

  • Pénzügyi és számviteli terület adminisztratív feladatainak elvégzése; szükséges elszámolások, illetve törvényileg előírt dokumentáció biztosítása
  • Pénzügyi és számviteli folyamatok működtetése külső szolgáltatók bevonásával
  • Célzott pénzügyi támogatások elszámolásának segítése, a támogatók által előírt auditok megszervezése és támogatása
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Számlakifizetések / banki utalások végrehajtása
  • Házipénztár kezelése
  • Költségelszámolások, külföldi kiküldetési rendelvények kezelése, dokumentáció biztosítása
  • Havi bérszámfejtés elvégeztetése külső szolgáltatóval, havi bér és közteher átutalások végrehajtása
  • Cafeteria rendszer működtetése (munkatársi struktúrák nyilvántartása, cafeteria elemek megrendelése a szolgáltatóktól)
  • Éves audit koordinálása külső szolgáltatóval
  • Kapcsolattartás a munkacsoportokkal és a vezetőséggel

Követelmények

  • Legalább középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Pénzügyi/számviteli területen szerzett 1-3 év munkatapasztalat
  • Microsoft Office (Microsoft Excel, Word, PowerPoint) és levelező rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, egyben csapatmunkára alkalmasság
  • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent

  • Társadalmi, civil szervezetek működési-szabályozási környezetének ismerete

Amit kínálunk

  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőség a Serious Fun Children’s Network többi tagszervezetével

A pályázatokat (önéletrajz, motivációs levél, iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány elektronikus másolata) a fizetési igény megjelölésével a e-mail címre várjuk „Pénzügyi munkatárs” jeligére.