Közösségi koordinátor

Munka

Jelentkezési határidő: 2019. január 13.

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány pályázatot hirdet 1 fő közösségi koordinátor munkakör betöltésére

A munkavégzés helye:

Budapest 7. kerület

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozott idejű munkaszerződés várhatólag 2019.02.01. – 2020.01.31 -ig

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • közösségi pont szakmai működésének biztosítása
  • közösségi pont napi működésének biztosítása heti 40 órában
  • helyi igények felmérése, aktív részvétel a közösségi rendezvények, programok megtervezésében
  • közösségi pontokon és a projektben megvalósítani kívánt közösségi rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • dokumentációs munka

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • szakirányú végzettség
  • 1 év ifjúsági- és gyermek csoportokkal  szerzett szakmai gyakorlat, munkatapasztalat,
  • rendezvények lebonyolításban szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Közösségszervező, szociális munkás, szociálpolitikus, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, szociálpedagógus felsőfokú végzettség

Elvárások:

Kiváló szintű empátia, megbízhatóság, önálló munkavégzés, érzelmek és indulatok kezelése, jó helyzetfelismerés, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, rugalmasság, elkötelezettség a kitűzött célok megvalósítása mellett. Határidők pontos betartása. Proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, elhivatott csapat
  • fejlődési lehetőségek, változatos feladatok
  • új programokba történő bekapcsolódás lehetősége

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • végzettséget igazoló dokumentum másolata,
  • bruttó fizetési igény megjelölése

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton az e-mail címre.

A pályázat benyújtásának határideje:

2019.01.13.