Jupiter Foodtruck ügyvezető

Munka

Jelentkezési határidő: 2019. január 07.

A Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány munkatársat keres

A Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány 25 évvel ezelőtt azért alakult, hogy a fogyatékos emberek, családtagjaik mindennapjait, valamint a velük foglalkozó szervezetek munkáját segítse. 2017-óta közösen dolgozunk a Fruccola Kft-vel azért, hogy önálló társadalmi vállalkozást indítsunk, fenntartható munka lehetőséget kínáljunk fogyatékos embereknek és prosperáló üzleti eredményeket érjünk el. A vállalkozás beindítására egy önálló jogi személyiségű szervezet jön létre.

Legyél Te a világ első fogyatékos emberek által üzemeltetett foodtruckjának ügyvezetője!

Az új munkatárs feladatai elsősorban:

  • a foodtruck operatív előkészítése, beindítása és üzemeltetése
  • a foodtruck és az általa kínált catering szolgáltatás értékesítése, szervezése, menedzselése
  • a foodtruck kísérése, akár sofőrként is, Budapesti vagy vidéki rendezvényeken irányítási és szervezési feladatok ellátása
  • a foodtruck marketing és PR feladataihoz kapcsolódó operatív ügyintézés és menedzsment

A jelölttől a munkáltató a következőket várja el:

  • felsőfokú végzettség
  • vezetési tapasztalat
  • értékesítési/marketing tapasztalat
  • magas szintű számítógépes ismeretek
  • jogosítvány B kat.

Előnyt jelent:

  • fogyatékos emberekkel való együttműködésben tapasztalat

Munkakörhöz szükséges kompetenciák:

  • jó kommunikációs, időszervezési és problémamegoldó készség,
  • értő figyelem és türelem
  • önállóság,
  • magabiztosság
  • pontosság, megbízhatóság
  • rugalmasság, nyitottság
  • csapatemberi karakter

Amit kínálunk:

• Innovatív, dinamikus csapat
• adminisztratív háttér támogatás
• szakmai háttértámogatás

Jelentkezési határidő: 2019. január 7.

Kérjük, jelentkezésüket magyar nyelvű EUROPASS formátumú önéletrajz, valamint a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél formájában küldjék az címre.

Amennyiben kérdései vannak, kérjük írjon a címre.