Antall József Tudásközpont Könyvműhely

Munka

Könyvkiadási koordinátor/projektmenedzser állás

Jelentkezési határidő: 2016. április 25.

Az Antall József Tudásközpont Könyvműhely főállású Könyvkiadási koordinátor/projektmenedzsert keres.

Ha szereted a társadalomtudományi ismeretterjesztő könyveket, ha jól osztod be mások munkáját, ha része lennél egy fiatalokból álló csapatnak, és ha lételemed az olvasás, akkor nálunk a helyed!

FELADATOK:

  • A kiadásra kiválasztott könyvek munkafolyamatának megtervezése és menedzselése
  • Kapcsolattartás a kiadó külső munkatársaival, úgymint fordítók, lektorok, szerkesztők, korrektorok, nyomdák
  • Könyves pályázati anyagok összeállítása és beadása

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • szerkesztői, korrektori alapismeretek
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) magas szintű használata
  • több feladat egyidejű kezelése
  • kiváló kommunikációs készség
  • magas fokú szervezőkészség
  • minimum középfokú angolnyelv-tudás

ELŐNY:

  • szerkesztői, műszaki szerkesztői tapasztalat
  • meglévő könyvszakmai kapcsolati háló

Javadalmazás és egyéb juttatások:
Teljes munkaidő, versenyképes fizetés, és egyéb juttatások

A munkavégzés helye:
Antall József Tudásközpont
Budapesti Corvinus Egyetem „C” épület
1093 Budapest, Közraktár utca 4-6.

Honlapcímünk: www.ajtk.hu
Az önéletrajzokat 2016. április 25-ig az  e-mail címre várjuk (e-mail tárgya: Könyvkiadási koordinátor).

Forrás: nonprofit.hu